Amigurumi Şapkalı Salyangoz Yapımı

Amigurumi Şapkalı Salyangoz Yapımı Nasıl Bir Amigurumi Salyangoz Yapabilirsiniz? Amigurumi yapımı son zamanlarda popüler hale gelmiş bir el işi tekniğidir. Bu teknikle minyatür oyuncaklar veya süs eşyaları yapmak mümkündür. Bu yazıda, amigurumi şapkalı bir salyangoz nasıl yapılır, adımları ve malzeme listesi gibi detaylar yer alacaktır. Gerekli Malzemeler -Amigurumi için uygun renklerde örgü iplikleri (salyangozun gövde, … Okumaya devam et “Amigurumi Şapkalı Salyangoz Yapımı”

Amigurumi Turuncu Saçlı Bebek Yapımı

Amigurumi Turuncu Saçlı Bebek Yapımı Amigurumi, Japon kökenli bir el işi tekniğidir. Bu teknikle, örgü veya örme yapılıp doldurulan oyuncaklar, bebekler ve hayvanlar yapılır. Turuncu saçlı bebekler de amigurumi tekniği ile yapılan sevimli oyuncaklardan biridir. Bu yazıda, size amigurumi turuncu saçlı bebek yapımının adımlarını anlatacağım. Malzemeler 3.5 mm tığ Orta kalınlıkta turuncu örgü ipliği Beyaz … Okumaya devam et “Amigurumi Turuncu Saçlı Bebek Yapımı”

Amigurumi Şapkalı Erkek Çocuk Oyuncak Yapımı

Amigurumi Şapkalı Erkek Çocuk Oyuncak Yapımı Amigurumi Şapkalı Erkek Çocuk Oyuncak Yapımı Nedir? Amigurumi, Japon kökenli bir el işi tekniktir. İpliklerin örülerek şekil verildiği ve genellikle sevimli hayvan veya karakterlerin yapıldığı bir tekniktir. Bu yazıda, bir erkek çocuk oyuncak yapımı üzerinde durulacak ve oyuncakta bir şapka detayı kullanılacaktır. Amigurumi Şapkalı Erkek Çocuk Oyuncak Yapımı Nasıl … Okumaya devam et “Amigurumi Şapkalı Erkek Çocuk Oyuncak Yapımı”

Amigurumi Çok Renkli Maymun Yapımı

Amigurumi Çok Renkli Maymun Yapımı Amigurumi Nedir? Amigurumi, Japonca bir kelime olup genellikle örgü veya tığ işi ile yapılan, dolgulu oyuncak demektir. Amigurumiler çoğunlukla hayvan figürlerini tasvir eder ve genellikle sevimli ve renkli karakterlere sahiptir. Amigurumi Çok Renkli Maymun Yapımı Amigurumi çok renkli maymun yapmak oldukça eğlenceli bir etkinlik olabilir. İşte adım adım yapım aşamaları: … Okumaya devam et “Amigurumi Çok Renkli Maymun Yapımı”

Amigurumi Gülümseyen Köpek Yapımı

Amigurumi Gülümseyen Köpek Yapımı Amigurumi, örgü veya tığ işiyle yapılan oyuncakların Japonca ismidir. Bu yazıda size adım adım gülümseyen bir köpek yapımını anlatacağım. Bu sevimli oyuncak, çocukların ve yetişkinlerin beğenisini kazanacak. Gerekli Malzemeler Tığ İp (tercihen pamuklu ip) Dolgu malzemesi Göz patikaları veya düğmeler Cantık veya iplikleri birleştirmek için iğne Yapılışı 1. İlk olarak köpeğin … Okumaya devam et “Amigurumi Gülümseyen Köpek Yapımı”

Amigurumi Büyük Boz Ayı Yapımı

Amigurumi Büyük Boz Ayı Yapımı H1 alt başlık Amigurumi, örgü veya tığ ile yapılan sevimli oyuncakların yapım sürecidir. Bu yazıda, büyük boz ayı yapımı için adım adım talimatlar sunulmaktadır. H2 alt başlık Büyük boz ayı yapmak için aşağıdaki malzemelere ihtiyaç vardır: Yumuşak bir boz renkli şiş İnce siyah, beyaz ve kırmızı iplik Tığ (ayıyı oluşturmada … Okumaya devam et “Amigurumi Büyük Boz Ayı Yapımı”

Amigurumi Pembe Saçlı Kız Bebek Yapımı

Amigurumi Pembe Saçlı Kız Bebek Yapımı Malzemeler Yumuşak ip 2.5 mm tığ Pembe renkli ip Beyaz renkli ip Siyah nakış ipliği Yüz yapımı için siyah, beyaz ve pembeye yakın renkte keçe El yapıştırıcısı veya dikiş iğnesi İşaretleyici iplik Yapılışı 1. Kafa ve Vücut 1. Sıra: Pembe ipliği kullanarak magic ring yapın ve içine 6 sık … Okumaya devam et “Amigurumi Pembe Saçlı Kız Bebek Yapımı”

Amigurumi Kulak Diş Kaşıyıcı Yapımı

Amigurumi Kulak Diş Kaşıyıcı Yapımı Amigurumi, Japonca kökenli bir kelime olup “örgü oyuncak” anlamına gelmektedir. Bu teknikle çeşitli oyuncaklar ve aksesuarlar yapabilirsiniz. Amigurumi kulak diş kaşıyıcı da bu türden bir projedir. Hem bebekler hem de evcil hayvanlar için kullanışlı olan bu oyuncak, diş çıkarmakta olan bebeklerin ve hayvanların diş kaşıma ihtiyacını giderir. İşte, adım adım … Okumaya devam et “Amigurumi Kulak Diş Kaşıyıcı Yapımı”

Amigurumi Kirpikli Tavşan Anahtarlık Yapımı

Amigurumi Kirpikli Tavşan Anahtarlık Yapımı Amigurumi, özellikle oyuncak hayvan ve karakterlerin örüldüğü bir el işi tekniğidir. Bu yazımızda sizlere adım adım amigurumi kirpikli tavşan anahtarlık yapımını anlatacağız. Bu sevimli anahtarlığı kendiniz yaparak sevdiklerinize hediye edebilir veya kullanabilirsiniz. İşte yapım aşamaları: Malzemeler 1 adet amigurumi ipi (istenilen renkte) 3.5 mm tığ 1 adet göz (siyah) 1 … Okumaya devam et “Amigurumi Kirpikli Tavşan Anahtarlık Yapımı”

Tığ İşi Kolay Anahtarlık Yapımı

Tığ İşi Kolay Anahtarlık Yapımı H1 H2 H2 Tığ işi olarak kolay bir anahtarlık yapmak isteyenlere özel bir rehber hazırladık. Bu basit ve eğlenceli projeyi kendi yapabileceğiniz gibi sevdiklerinize hediye olarak da verebilirsiniz. İhtiyacınız olan malzemeleri edindikten sonra adım adım ilerleyerek harika bir anahtarlık yapabilirsiniz. H2 İşte tığ işi kolay anahtarlık yapımı için adımlar: H3 … Okumaya devam et “Tığ İşi Kolay Anahtarlık Yapımı”